A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Rexhije & Berat - Dritë E Sy


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/12/2018

2018-12-05T18:00:03

[Berati:]
Sonte lotin s'muj me ndal
S'muj me than mo asni fjal
sa dashni ty te kam dhan
per tjeter m'ke lan

Ti kam fal krejt cka kam pas.
Ma ke bo zemren me plas
me dashni kam dasht me t'rujt
sot m'ke bo vujt
sot m'ke bo vujt

[Rexhija 2x:]
Drit e syve, dhimbje n'zemer
ty sot mu ke bo
mbeta sot njeri pa emer
se ty ste kam mo

[Berati:]
Loti n'zemer tu ka ngri
e rahmeti tu ka fshi
nuk e di frym qysh po merr
kur nji lot s'e nxjerr...

Per mu ndermend ka me t'ra
veç ta dish ma s'ke me m'pa
shpirtin zotit kam me ja kthy
kam me vdek pa ty
aman kam me vdek pa ty

[Rexhija 2x:]
Drit e syve, dhimbje n'zemer
ty sot mu ke bo
mbeta sot njeri pa emer
se ty ste kam mo

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019