TEKSTESHQIP

Ridvan Berisha
Genjeshtart S'i Dua
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Genjeshtart S'i Dua" kënduar nga Ridvan Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.