TEKSTESHQIP

Ridvan Berisha
Mos Ma Ben Moj Qik Me Sy
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Ma Ben Moj Qik Me Sy" kënduar nga Ridvan Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.