Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rigersa Loka - A Me Kerkon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kur malli troket ne kujtimin tonë
si dimer pa za e ngriu gjithçka
ndoshta sjam unë në lutjet e tua ma
por ti dije se unë te dua hala

Une boten do ndërroja n’emer dashurise
me shpirt unë te doja dhe i lutesha lumturisë
ti harresë mos lesho në fatin tonë te ngurtë
ama hije u bane se lojë ti ke lujt

REF.:
A më kerkon kur vetëm je
Dhe orët peshojnë si fjalë e pa thënë
A më kërkon a më kërkon kur bahet natë
Dhe shpirti im te bahet hanë a më kërkon

A ka ardhë tek ti dikush si unë
A të don njesoj si unë
A ke n’zemër dikë si unë
A ke gjet dashni si unë

REF.:
A më kerkon kur vetëm je
Dhe orët peshojnë si fjalë e pa thënë
A më kërkon a më kërkon kur bahet natë
Dhe shpirti im te bahet hanë a më kërkon
Rigersa Loka
Publikimi: 01/09/2022
Festivali: Kënga Magjike 2022
Muzika: Sajmir Çili
Produksioni: Sajmir Çili
Teksti: Elhaid Cufi


Rigersa Loka - A Me Kerkon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Me Kerkon".
3. Video është e këngës "A Me Kerkon", por nuk këndohet nga Rigersa Loka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0