A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Trimërie

Liria

Deshmor trimat rane e liri na dhane gjithqka ata bene ne kete shtet lirin ta vene.

Te gjith trimat e vrare qe ne shpin kishin nje barre qe ajo barre ishte liria qe e gezoi tere Kosova e Shqipria.

Liria eshte nje veper e fituar nga trimat ton te vdekur liri moj liri ne shtetin ton solle lumturi.

Te gjithe njerezit shqiptar kan luftuar kete liri per ta fituar qe shqiptaret te mos jen me te shqetesuar.

- poezi nga Rinesa Halili


- Poezia u dërgua nga Rinesa Halili -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019