Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Rinesa Peci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  67
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Rinesa Peci është një këngëtare. Ajo jeton ne Mitrovice dhe vijon mesimet ne Shkollen GJ.K.Skenderbeu. Muzika eshte tani per tani arsya pse ka ardhur deri ne kete pike. Më datë 17 Dhjetor 2015, Rinesa Peci publikon videoklipin "Matan Ure Nje Fole". Videoklipi u prodhua nga MProduction....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Anita Lestrani

Viola Qelaj

Eranda Bytyqi

Anisa Shabani

Erza Hasolli

Greta Azizi

Anjeza Gashi

Stina Shala

Eanda Nishevci

Urtina Ramadani

Tags: Rinesa Peci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet