TEKSTESHQIP

Rinka
Maje
Lyrics

Qa bone?
A more
Ket zemer e more
Ket zemer lendove
Ti dashni ×2

Maje
O maje
Ti dashnin

A moree
A moree
A more
Qa do ti ti ti

Maje maje maje
Maje maje maje
Fjalen ti maje (ti majee)

Qa bone?
A more
Ket zemer e more
Ket zemer lendove
Ti dashni

Menove qe kollaj per ty une rash
Harrove se per mu je veq ni fash
Tash jom shum mir pot lo ty avash
E lotin e mfal mfal qe ta lash

Ti vuj vuj vuj
Tash ti vuj
Tadh ti duj duj duj
Kon fush duj

Maje maje maje
Maje maje maje
Fjalen ti maje (ti majee)

DËRGOI:
INFO
Për tu parë dhe kuptuar më mirë, projekti është lansuar tek shikuesit këndshëm edhe me videoklip, për video produksionin e të cilit u bashkëpunua me Kotorri. Videoklipi u publikua më 2 Mars 2023. Kënga është një krijim me tekst nga vetë artistja.