A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rinna
  • Origin:
  • Ferizaj 
  • Age:
  • 21
  • Birthday:
  • 3 June 1998
  • Zodiac sign:
  • ♊ Binjaket
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  20
Music genres: Pop

Rinna is a popular singer. Rinesa Bega, emri artistik i se ciles eshte Rinna ajo ka lansuar videoklipin e saj te pare qe titullohet "Tjeter dite" me muzike te BiniStudio me tekst nga Timi dhe me videoklip nga IMAGINE FILMS LLC. Ajo pati sukses me kete kenge ku mbolli mijra shikime mbrenda nates, Rinna thote se projekti i dyte do te lansohet shume shpejt e cila do jete nje balade ,ajo thote se nuk do te ndalet aspak qe projektet do vine dhe qe do ju pelqejn shume, ajo kendoi kur ka qene e vogel prej moshes 5vjeqare ajo si e vogel ka marrur pjese neper festivale ku eshte shperblyer me vendin e pare, Rinna eshte ne klasen e dymbedhjet dhe thote se shkolla me hec shum mire. Rinna ne projektin e dyte do vi si kurr me pare e qe do befasoni per te.

Më datë 29 Qershor 2016, Rinna publikon videoklipin "Dikun".

Më datë 8 Janar 2018, Rinna publikon videoklipin "No No".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Instagram

Account

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019