A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Rinna - Me Ke Humbur


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/02/2010

2010-02-16T14:59:49


It's a long time that we try finding the lyrics to "Me Ke Humbur" sung by Rinna.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by St Clicka. We wish that's the lyrics you are looking for:

Agush I.(Ref)
Asniher nuk dite ta vlersosh jeten e humbe dikon qe tka dasht ma shum se veten
Prej ketij momenti mua me ke humbur
Te deshiroj shum fat e uroj te jesh e lumtur

St Clicka:
Syt ka na i kan pas Kur me ty jom kon bashk
Pe fajsoj un jeten pse se patem ma gat
Pom vran ndergjegjja pse zemren ty ta komm fal
T`kom gjithqka t`du perjet m`paske rrejt fjal per fjal
em ke pas mo sem ki me ty sko mo dashni, Krejt ato qe kem kalu kujtimet munesh mi fshi
Tash shko sa ma larg se per ty sdu mo me ni
Pse nuk em sheh mo kurr ska qka t`vjen qudi!

Agush I.(Ref)
Asniher nuk dite ta vlersosh jeten e humbe dikon qe tka dasht ma shum se veten
Prej ketij momenti mua me ke humbur
Te deshiroj shum fat e uroj te jesh e lumtur

St clicka:
Mu sem paske meritu Se loj ti ke bo me mu
E mallkoj qdo fjal qe ty ta kom kushtu
E kom qit jasht Krejt ato qe i pata mrena
Se fjala dashni Jo nuk formohet me rrena
Harro mo ski mem pas harroj krejt qka kem pas
Faji gjith met te un se ty tkom dasht pa mas
Ti zemren ma ke vra eh un kurr sja fali vetes
Edhe pse e pranoj pa ty i hup kuptimi jetes

Agush I.(Ref 2x)
Asniher nuk dite ta vlersosh jeten e humbe dikon qe tka dasht ma shum se veten
Prej ketij momenti mua me ke humbur
Te deshiroj shum fat e uroj te jesh e lumtur


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019