Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Rinor Bakolli
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Rinno është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 15 Maj 2019, Rinno publikon videoklipin "Lolo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

R2

Kadri Guri

Lil-T

Nde-Rim

Big L

X-Boss

Briski

Padayon

Mr.Don

Brave-L

Tags: Rinno, Rinor Bakolli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet