Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ritmi I Rruges - Vocalicion Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

[Beatbox]

Besnik Qaka:

RITMI I RRUGES!!!!!

Kjo Eshte filmi ri

Ritmi I Rruges~

Viti 2002

Hooooooo yeyeyeah

Wooo huhuhuhuuu

Bababedi eeeeeee

Viti 2002


Ritmi I Rruges - Vocalicion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vocalicion".
3. Video është e këngës "Vocalicion", por nuk këndohet nga Ritmi I Rruges.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ritmi I Rruges:


Komente 0