Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ronela Hajati - Shume Nice Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  12

Sa fiks më je përshtatë
un me ty dot kaloj gjatë
mshikon dhe vjen prapë
mos vallë ndoshta te ofroj kënaqësi
sa telepati ....

ofrohu afrohu pranë më sill diçka
për të pirë edhe një puthje më shum

ti më bën të ndihem shum hot ti dhe djegjen me ndal.


Ky tekst u dërgua nga  ElaRonela Hajati
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/05/2009
Festivali: Top Fest 6


Ronela Hajati - Shume Nice
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shume Nice".
3. Video është e këngës "Shume Nice", por nuk këndohet nga Ronela Hajati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

28

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ronela Hajati:


Komente 1