A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ronela Hajati - Maje Men


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  105

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/04/2018

2018-04-21T16:00:24

Music & Lyrics:

Ronela Hajati

Music & Arrangement:

Tull Production

Video Production:

Talelli Production


REF.:
Sa do pija dhe nji her her me t'pa se
Stlen shoqnija me i bo mekatet
Maje maje maje meno
Maje maje meno
Maje maje meno

Aa don me dal
Me mu si me pare
Aamanet shokve ja kom lon
Me lajmru se sbon kur o vet
ti nuk e din qe si pate fat
Me bo per vete ket qiken prap
Ai nuk don me dal
Jo ai nuk do me dal
Hajde mami me ndihmo
Mami me ndihmo
Mami me ndihmo se e dua
Mami me ndihmo
Mami me ndihmo
Ai be vetem per mua

REF.:
Sa do pija
Dhe njeher me t'pa se
Stle shoqnija
Me i be mekatet
Maje maje maje meno
Maje maje meno
Maje maje meno
Nuk e lo pa t marr e

Du ma du ma du ma e
Hajt se kom met gjet o
Doma duma dumae
Hajt se sko met gjet gjo
Ae din se kur t dua nuk e ke
Fol ma mir kur je me mue
Duma duma duma e
Hajt se sko met gjet gjo
Mami me ndihmo
Mami me ndihmo
Mami me ndihmo se e dua
Mami me ndihmo
Mami me ndihmo
Ai u be vetem per mua
Ai nuk po dom mem fal
Ai nuk e din seee

REF.:
Sa do pija dhe ni her me t'pa se
Stlen shoqnija me i be mekatet
Maje maje maje meno
Maje maje meno
Maje maje meno
Nuk e lo pat mare
Nuk e lo pat mare
Nuk e lo pat mare
Maje veten hajde
Ti maje veten hajde
Si jo jo nuk e di qka ka met gjet


Lyrics submited by kjaraantonela
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019