Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ronela Hajati - Do Ta Luj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  241Ej EJ Ej
Ai sot ma tha, ik o goce ik ti
mbeta si gjynah, nuk e kisha prit ti
Ama Ama Ama se per ty i fala tana
Fire, Shake it, tundja ketij mileti

Ref:
do ta luj, do ta luj, do ta luj
Edhe nese per ty vuj, le ta vuj, le ta vuj
un gjith jeten do ta luj, do ta luj, do ta luj
edhe nese per ty vuj, le ta vuj le ta vuj (2x)

Hajt ti meno, ti meno per mu
Gocat nuk kane faj se i bone dru
Po un jom e mir pse sme don ti mu
Bjonde dhe me sy blu

Toro toro toro torollak
Ti qenke fare toro toro torollak
Ca mbo ti mu toro toro torollak
Ti qenke fare toro toro torollak
Po un e du

Ai sot ma tha, ik o goce ik ti
Mbeta si gjynah, nuk e kisha prit ti
Ama Ama Ama se per ty i fala tana
Fire, Shake it, Tundja ketij mileti

Ref:
do ta luj, do ta luj, do ta luj
Edhe nese per ty vuj, le ta vuj, le ta vuj
un gjith jeten do ta luj, do ta luj, do ta luj
edhe nese per ty vuj, le ta vuj le ta vuj (2x)

Ej, O cuni, o zemra
Porque no me qieres, Porque
Se kur jam me ty une jam si n'Amerik
Rri me mu dhe sonte, rri me mu mos ik
Hjade cuni vogel mos e le per kaq
Hajd te zemra jote, vetem un ta knaq

Ajjj nochi, nochi
Ajjj nochi, nochi po ti me mu
Ajjj, nochi, nochi
E di nuk e di ca, ca tha nuk ma dha
se vetem se la, e la, e la
Po mu sma dha, sma dha, sma dha
Pse ty ta la, e la e la
Per mu fjalen e dha e dha

Ai sot ma tha, ik o goce ik ti
Mbeta si gjynah, nuk e kisha prit ti
Ama Ama Ama se per ty i fala tana
Fire, Shake it, Tundja ketij mileti

Ref:
Do ta luj, do ta luj, do ta luj
Edhe nese per ty vuj, le ta vuj, le ta vuj
un gjith jeten do ta luj, do ta luj, do ta luj
edhe nese per ty vuj, le ta vuj le ta vuj (2x)

Ej esa parti gente
Donde estas ti gente, gente
Po sa po tutesh, te qiero
eu so, sou mais bonita, que Anita
Hahahahaha


Ky tekst u dërgua nga Elidona ShabaniRonela Hajati
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/06/2018
Muzika: Ronela Hajati & Tull Production
Teksti: Ronela Hajati
Orkestrimi: Tull Production
Video Produksioni: Talelli Production


Ronela Hajati - Do Ta Luj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Ta Luj".
3. Video është e këngës "Do Ta Luj", por nuk këndohet nga Ronela Hajati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (5)

22
41
48
23
38

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ronela Hajati:


Komente 2