Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ronela Hajati - Prologue Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Une kam harru
kam harru
kam harru fajet
se po i du
se po i du
se po i dua ndarjet
kam harru
kam harru
kam harru fajet
se po i du
se po i du
se po i tdu
bye bye
ftyren e ke te mire
hi hi
menjen e ke t'prisht
hajt hajt
syt i kam t'trisht
hajt hajt
hi hi
bye bye
dulce sueno
dulce vida
me acompanan
mis amigas
gucci prada balenciaga
na jena ma mire
cuando se paga
kesh n'rrug
me nji shoqe
tu vozit
tu kajt per na asnji
t'mire se patem prit
tu kallxu sa shume
jeten ma ke pshtill
shtini lene t'vdekt
se as i jemi s'o
ma mir ajaj
es tu culpa
ya no somos
mas juntos
te olvide mi amor
adios!
ma kan ndalu dhe alkoolin
and i can't never smoke again
my love
po nese vec po ta nij zonin
ronela krejt i len vec ty me t'pa
m'kujtohet mir nata e fundit
me eren tone fjeta
e jam cu prej gjumit
e nese vdes
90 vjet njejt prap
emri yt i fundit
ka me mdal
hi hi
nese nuk e din
bye bye
menjen e ke t'flliqt
hajt hajt
syt i kam te trisht
hajt hajt
hi hi
bye bye
dulce sueno
dulce vida
me acompanan
mis amigas
gucci prada balenciaga
na jena ma mire
cuando se paga
kesh n'rrug
me nji shoqe
tu vozit
tu kajt per na asnji
t'mire se patem prit
tu kallxu sa shume
jeten ma ke pshtill
shtini lene t'vdekt
se as i jemi s'o
ma mir ajaj
kesh n'rrug
me nji shoqe
tu vozit
tu kajt per na asnji
t'mire se patem prit
tu kallxu sa shume
jeten ma ke pshtill
shtini lene t'vdekt
se as i jemi s'o
ma mir ajaj
ftyren e ke t'mire
hi hi
menjen e ke t'prisht
hajt hajt
syt i kam t'trisht
hajt hajt
hi hi
bye bye


Ky tekst u dërgua nga ❤Ronela Hajati
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/03/2021
Muzika: Ronela Hajati & Tull Production
Teksti: Ronela Hajati
Orkestrimi: Tull Production
Video Produksioni: Moneymusic.Ent


Ronela Hajati - Prologue
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prologue".
3. Video është e këngës "Prologue", por nuk këndohet nga Ronela Hajati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ronela Hajati:


Komente 0