Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ronela Hajati - Shume I Mire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Shume I Mire" kënduar nga Ronela Hajati.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Shume I Mire".

Ky tekst është kërkuar 15 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
15

DËRGO TEKSTIN
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/04/2021
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 21
Muzika: Ronela Hajati
Teksti: Ronela Hajati
Orkestrimi: Tull Production


Më Shumë Këngë Nga Ronela Hajati:


Komente 0


Ronela Hajati - Shume I Mire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shume I Mire".
3. Video është e këngës "Shume I Mire", por nuk këndohet nga Ronela Hajati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.