Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rono - Nena Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Yo Rono 2008 per nenen time................................
Kam qene femi edhe kurr se kam ditur nenen time te dashur une shum kam merzitur shoqerin kam degjuar shoqerin kam zbavitur dhe jo nenen time qe mezi me ka rritur.
Ishin dite te shpeshta per te dal te genjeja ti me dije ne shkolle une me shoket po rrija o nen ti ke dashur qe te kisha arsim une vet jam fajtori qe nuk kisha qellim.
Me rrite me lajka dhe shum dashuri me mbaje nder duar me shtrengoje ne gji. Me ke thene shum fjale shum fjale me vente due babin dhe mamin kete gje ti mba ment.
O nen ti ke qen gjithmon e vertet une jame fajtori ne kete jet. E di na ke rritur me shume mundime te falenderoj o nena ime.

Nena ime degjo´ djalin tent qe te do´ vec te lutem beso´ jane fjal zemre keto´. Nen me mua do te jeshe´ nen gjithmon do me keshe´ Nen kudo qe te jesh´ per mua je nje princeshe´. Nena ime degjo´ djalin tent qe te do´ vec te lutem beso´ jane fjal zemre keto´. Nen me mua do te jeshe´ nen gjithmon do me keshe´ Nen kudo qe te jesh´ per mua je nje princeshe´.

Vite muaj treguan qe ti kurr su dorzove forcat nuk tu mbaruan c´do penges e kalove. Babi shkoj ne kurbet na la ne vec me ty burrenesh e pavdekshme burrenesh me arsy.
Se bashku i qame shum halle dhe vuajtje se bashku punuam per te shkuar me tutje. Vjen nje dit nje moment kur dhe gjerat ndryshojne shum premtime zhgenjime diku tjeter me cojne. Dhe un mar nje vendim per te vajt ne emigrim ti mami lotove dhe the me trishtim tani mami s´te she dhe s´te jep dot mesim te ruaj zoti gudo pace fat biri im.
Shume shpejt e kuptova qe une mir nuk veprova shume shpejt e kuptova qe shum rend te lendova asnjeher se besova zemren tende te vuhaj ateher e jetova tani vargje e shkruaj.

Nena ime degjo´ djalin tent qe te do´ vec te lutem beso´ jane fjal zemre keto´. Nen me mua do te jeshe´ nen gjithmon do me keshe´ Nen kudo qe te jesh´ per mua je nje princeshe´. Nena ime degjo´ djalin tent qe te do´ vec te lutem beso´ jane fjal zemre keto´. Nen me mua do te jeshe´ nen gjithmon do me keshe´ Nen kudo qe te jesh´ per mua je nje princeshe´.

Nen; dhe nje cast me degjo. Nen; djalin tent qe te do. Nen; s´kam asgje para teje Nen; keto fjal jan prej meje. Po; vitet kan ikur koha shpejt po ndryshon o ma ti po plakesh jeta ty po te shkon. Dhe un mendoj per kohen e shkuar per gabimet qe bera tani shum jam penduar. Kam qen i gabuar dhe jo i vertet te kame lenduar e pranoj edhe vet i larguar jam rritur ne nje tjeter shtet jame nisur do kthehem se ti ma po me pret. Nga thellsia e zemres te kerkoje shum falje ne shpirt te kam brenda ne nje rruge pa dalje. Gjith kjo koh qe kaloi per ty ish e sikletshme por tani je me mua ne nje jet te perjetshme.
Rono
Publikimi: 28/09/2008


Rono - Nena Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nena Ime".
3. Video është e këngës "Nena Ime", por nuk këndohet nga Rono.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rono:


Komente 1