Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rono - Perfundim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

he he Rono produksion prezanton diss diss diss

E sho kerdin dhe ksaj radhe ziliqaret jan ne valle per kta tipat qe s´e dine vala ime shum e madhe. Jam i fort ne bot reale ne nje toke jo shqiptare hudheheqe shum mendime te kodas menyr fatale. Esht momenti i shum pritur jam gjigand ne mikrofon ti akoma nuk je rritur alfabetin po meson. Nuk mbaron me mua shpejt kam shum dit qe po te pres me esht ber si nje ves te godas sikur nje xhes. Jes o jes po habitesh nuk harrin te gelltitesh me beshtyme ti po mbytesh nga ky ritem po tronditesh. Ha ha ku ku do vesh bla bla nuk marke vesh jo jo a´sgje z´do gjesh do do do shkosh per lesh.

E sho e sho e sho qe po loton e sho e sho e sho po perfundon. E she e she e she qe te shkatroj e she e she e she qe un fitoj. E sho e sho e sho qe po loton e sho e sho e sho po perfundon. E she e she e she qe te shkatroj e she e she e she qe un fitoj. e she

Paranjoftim; semundje per keta cerrat.. shut... Arrita forca te papara nuk u vara te pandara vec perpara. eca vet ne kte jet o i shkret me ke inat jame spat une ju martoje grat numer 1 ne krevat lum ajo qe pati fat. E kam trurin te kalitur per ty disa kam radhitur injorant i paditur veten tende e ke shitur. Stili im esht repiste por nuk hiqem terroriste jo i piste jo sadiste me pak fjal vokaliste. Hapi rrugen fjales time kur e she qe te sfidoj po e shoh ti po zvarritesh endra jote ktu mbaroj.

E sho e sho e sho qe po loton e sho e sho e sho po perfundon. E she e she e she qe nuk deshtoj e she e she e she qe un fitoj. E sho e sho e sho qe po loton e sho e sho e sho po perfundon. E she e she e she qe nuk deshtoj e she e she e she qe un fitoj. e she

Mer nje laps dhe nje fletore dhe me bej pak llogari pa shiko se ku jam un pa shiko se ku je ti. Mua rruga me ka rritur me mesoj ne kete jet ti ke shkoll dhe intelekt por para meje je insekt. Prishet koha me furtuna ne kto vende plasi dhuna se ke ditur se ke pritur brenda tyre jam dhe una. Vij nga shqipja me shqiponja per tju ngrene si mishkonja forca ime jeta ime esht e gjitha ne kto shkronja. O majmuna nuk me plas pederras te theras me kto fjale qe po te theme me kto fjale un po te vras. Per her te par s´me degjove dhe te dyten se besove por ksaj radhe je ne halle boten tende perfundove.

E sho e sho e sho qe po loton e sho e sho e sho po perfundon. E she e she e she qe nuk deshtoj e she e she e she qe un fitoj. E sho e sho e sho qe po loton e sho e sho e sho po perfundon. E she e she e she qe nuk deshtoj e she e she e she qe un fitoj. e she....




Rono
Publikimi: 09/09/2008


Rono - Perfundim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perfundim".
3. Video është e këngës "Perfundim", por nuk këndohet nga Rono.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rono:


Komente 0