Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena Dilo - Motit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Motit
Do jet shum von
Ta pata thon
Koha eshte flori po poo

Jeto te vetnen here degjo
Per vete jo per njeri
Mendo Tani

Muret u ngriten
Desha te te hiqja friken
i mbytur n'merzi
Me dukesh pa fuqi

2#
U fike u fike
Si dielli n perendim ti ike
E nata e qielli zi
Ngan dhimbja u perskuq tani

Motit
Do jet shum von
Ta pata thon
Koha eshte flori po poo

Jeto te vetnen here degjo
Per vete jo per njeri
Mendo Tani

Muret u ngriten
Desha te te hiqja friken
i mbytur n'merzi
Me dukesh pa fuqi

2#
U fike u fike
Si dielli n perendim ti ike
E nata e qielli zi
Ngan dhimbja u perskuq tani

Motit...Motit


Ky tekst u dërgua nga ErisRovena Dilo
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/10/2022
Festivali: Festivali I 61-të në RTSH
Muzika: Andi Shqalshi (Hit-Man)
Teksti: Rovena Dilo
Orkestrimi: Andi Shqalshi (Hit-Man)
Studio: 2Brstudio


Rovena Dilo - Motit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Motit".
3. Video është e këngës "Motit", por nuk këndohet nga Rovena Dilo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rovena Dilo:


Komente 0