Më mbaj mend (për 1 muaj)


Rovena Hoti - 30 Dite Te Ramazanit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "30 Dite Te Ramazanit".
3. Video është e këngës "30 Dite Te Ramazanit", por nuk këndohet nga Rovena Hoti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Rovena Hoti - 30 Dite Te Ramazanit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

24/11/2018

2018-11-24T17:35:36+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "30 Dite Te Ramazanit" kënduar nga Rovena Hoti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Rovena Hoti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Remzie Osmani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Tridhjet dit tridhjet dit
Ka Ramazani x2
A sot a neser falet Bajrami

Ref:
E mir o moj goc me qafen si rose
Se zemren time moj ma ke sos
E mir o moj ti njat shtat si selvi
Se zemren time moj ma ke shkri

Hajde t'shkojm hajde t'shkojm
Te rrim ne Shkoder x2
Atje ku gocat lozin me loder

Ref:
E mir o moj goc me qafen si rose
Se zemren time moj ma ke sos
E mir o moj ti njat shtat si selvi
Se zemren time moj ma ke shkri

Hajde t'shkojm hajde t'shkojm
Te rrim ne Tirane x2
Atje ku gocat bojn o derman

Ref:
E mir o moj goc me qafen si rose
Se zemren time moj ma ke sos
E mir o moj ti njat shtat si selvi
Se zemren time moj ma ke shkriMë Shumë Këngë Nga Rovena Hoti:


Komente mbi këtë këngë