Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Roy - Ne Qytet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Hip-Hop Ne Vite Nga Super Sonic"

Komente

Asnjë Koment

17/02/2016

2016-02-17T12:06:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Qytet" kënduar nga Roy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Roy Meta:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet