Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rron Kai - Kaloj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


"Kaloj" është një këngë e re nga Rron Kai.
Dërgoje ti i pari tekstin e kësaj kënge.

Ky tekst është kërkuar 32 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
32

DËRGO TEKSTIN
Rron Kai
Publikimi: 15/03/2023
Teksti: Rron Kai
Orkestrimi: Deard Sylejmani
Original Instrumental: Dj Khaled - God Did


Rron Kai - Kaloj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kaloj".
3. Video është e këngës "Kaloj", por nuk këndohet nga Rron Kai.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Komente 0