Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rrzart Bega - Vamptr0Nix Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


New color blood
Lloj I ri
Sunhin n'qit Club
Se
Krejt jon me mantilla
New color blood
Soj I ri
Si robokop
Tu sill
Neper cyberizaj

Digital City
2 0 7 7
Fukk around
Per me prove..
Qe kom lind
N'ftyr me vrage
V'arg V'arg V'arg

Electro-bi**h
Electro-shock
Rrzart Bega
Publikimi: 25/02/2023


Rrzart Bega - Vamptr0Nix
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vamptr0Nix".
3. Video është e këngës "Vamptr0Nix", por nuk këndohet nga Rrzart Bega.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rrzart Bega:


Komente 0