Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rrzart Bega - DeLorean Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nihna sikur i huj neper qytetin tem
Kah do qe shkoj everywhere i go
Hala e kom n'garazh qaty ni Delorean
Menzi s'po pres me udhtu n'kohë
E ka n'gjyrën e njejt me gitaren tem
Kom met me ni portal kohor
Hala e kom n'garazh ni Delorean
Ni Delorean

I'm driving around
Nëper spaceless land
N'digjital Delorean sikur gitarja jem
Naten veq shëndrit
Sikur neon lamp
veç rruga bon drit
Kur qyteti flen
e my biiitch n'backseat
n'gjiro vonë around
Around
3:am
Back to the future me ni Delorean
Ni Delorean
Rrzart Bega
Publikimi: 05/02/2020
Muzika: Rrzart Bega
Teksti: Rrzart Bega
Produksioni: Fantom


Rrzart Bega - DeLorean
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "DeLorean".
3. Video është e këngës "DeLorean", por nuk këndohet nga Rrzart Bega.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rrzart Bega:


Komente 0