TEKSTESHQIP

Rudina Delia
Fjalët I Mori Era
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fjalët I Mori Era" kënduar nga Rudina Delia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 7 Tetor 2023, Rudina Delia publikon videoklipin "Fjalët I Mori Era". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Rudina Delia, teksa për arranzhimin u kujdes Ervis Caushi. Videoklipi u prodhua nga Malespi Pro, ndërsa produksioni audio u realizua nga Ervis Caushi.