Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rudolf Stambolla - Mall I Dashurise Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Natë e qetë natë Maji, hëna farfuron
c'po ja nis një këngë malli, bilbili po këndon
c'po ja nis një këngë malli, vetëm n'arrati
c'të mundon bilbili majit, pse po mekesh tiii

c'po ja nis një këngë malli, vetëm n'arrati
c'të mundon bilbili majit, pse po mekesh tiii

Zëri yt më ndezi gjinë me një zjarr te rrallë
mos vajton për dashurinë, me kaq dhimbje vallë
c'mu përgjegj me dretherimë zogu vogëlo
pse ma merr ti këngën time, për trishtim djalo

c'mu përgjegj me drethërine zogu vogëlo
pse ma merr ti këngën time, për trishtim djalo


Rudolf Stambolla - Mall I Dashurise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mall I Dashurise".
3. Video është e këngës "Mall I Dashurise", por nuk këndohet nga Rudolf Stambolla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Rudolf Stambolla:


Komente 0