A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Familjen

Prinderit E Mi

prinderit e mi
sa shume qe ju dua
me sa veshtiresi ne jet
ju me rritet mua.

I bekuar eshte
qdo femij
ai qe ia di vleren
prinderve te tij.

une tani jam rritur
dhe nje gje e di
se pika me e dobet e imja
jan prinderit e mi.

- poem written by Rumejsa Berisha


Choose star rating

Rating:  4.1 / Votes cast:  17  • More From Rumejsa Berisha:
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019