A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ryva Kajtazi - Hipnotizon

Teksti i këngës:

ME pelqen se si ti
me shikon mua
Menyra se si flet
gjerat qe mi thua
heeejjj hooo

3x
Me Hipnotizon,hipnotizon
Se si syt mi lshon
Me Hipnotizon me hipnotizon
Se si syt mi lshon syt mi lshon

Buzeqeshja jote me ka hutuar
prekjet tua me kan shtrremuar
emocionohem sa here qe te kam afer
afer dua koha per nje qast te ndalet te ndalet
I pakrahasuar je ti zemra ime
Beso ne fjalt e mia qe dalin nga thellesia heej ejj ho-oo

ref3X
Me Hipnotizon, hipnotizxon
Sa her syt mi lshon syt mi lshon
Me hipnotizon,hipnotizon
sa her syt mi lshon naaanaa

3X
Me hipnotizon sa her syt mi lshon
syt mi lshon
Me hipnotizon me hipnotizon
se si syt mi lshon syt mi lshon...

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019