Më mbaj mend (për 1 muaj)

S3VI - Fakte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  5

Ju ndrroni ftyrat
Na ndrrojm makinat
Ka thon dhe cuzz-i
Kur dum ja u hekim prizat

Tu bo biznese tash tu e bo ma mir
Nuk ma nin se ca folni
Nuk ma nin se ska ndrryshim
Po Foli vec per vete
Per ata qe vet un i di
Shokt e mi vllezt e mi
I kom plot gjithmon mas meje
Ju keni inat se se keni iden e punes
Keni bo qaq shum Saa
vetem futni majn e hunes
Ju dini gjona trralitet
Kurr se shifni
Me ket sjellje juve krejt po ma shpifni
Rrini larg meje
Mos i futni mo ka un
Sepse kam gjithato pun
Edhe me juve spo ma gjun
Senin e kom bo marit
Sesa po folim nuk e di
E boj per vete
E boj per vllezrit e mi

Ju ndrroni ftyrat
Na ndrrojm makinat
Ka thon dhe cuzz-i
Kur dum ja u hekim prizat

A Mkan inat ca Kan inat
Po mplasi k...
Krejt e din se jam viss
Selmanllari

Po bojna spina bari
Po bojna spina bari
I nxjerrim spinat
Qesim kile bari
Sna ha mo k...
Se gjonat i ke kreeejt para mrapa
Tu loz lojen
Haapaa dollaaapa
Kto p... un krejt i kapa
I nxorra nga estrada
Krejt e din se un jam nona
Jam nona per kto gjona
Po lujna tash miljona
Miljona ktej ka londra
Bam bam bam bam bam
Shko pyte rrethin ton
Kto cuna ty tbojn dom
Kto cuna ty tbojn dom

Ju ndrroni ftyrat
Na ndrrojm makinat
Ka thon dhe cuzz-i
Kur dum ja u hekim prizat


Ky tekst u dërgua nga 43...S3VI
Publikimi: 13/06/2020


S3VI - Fakte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fakte".
3. Video është e këngës "Fakte", por nuk këndohet nga S3VI.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga S3VI:


Komente 0