Më mbaj mend (për 1 muaj)

S3VI - MIM (Ma I Miri) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ma i miri ma i miri
Per shoqnin per shoqnin
S3VI
Publikimi: 29/10/2021
Teksti: S3VI
Video Produksioni: Frostbite Films
Produksioni: Alizie
Orkestrimi: Gledi On The BeatS3VI - MIM (Ma I Miri)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "MIM (Ma I Miri)".
3. Video është e këngës "MIM (Ma I Miri)", por nuk këndohet nga S3VI.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga S3VI:


Komente 0