Më mbaj mend (për 1 muaj)


Sabah Trashani - Hala Jam I Perparshmi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hala Jam I Perparshmi".
3. Video është e këngës "Hala Jam I Perparshmi", por nuk këndohet nga Sabah Trashani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Sabah Trashani - Hala Jam I Perparshmi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/02/2019

2019-02-17T14:48:44+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hala Jam I Perparshmi" kënduar nga Sabah Trashani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Sabah Trashani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Adem Ramadani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

vjet e mija qe kalojn
smerzitem as pak
jet’ te kandshme kam tuj knu
hiq un sjam tu u plake 2x

hala jam i perparshmi
e hala un kendoj
gjithmon shokt e mi
dot i disponoj 2x

ekam dashtun jeten
kengen edhe rinin
qa m’bajn tash kta vjet
Un ne zemer jam i ri 2x

hala jam i perparshmi
e hala un kendoj
gjithmon shokt e mi
dot i disponoj 2xMë Shumë Këngë Nga Sabah Trashani:


Komente mbi këtë këngë