TEKSTESHQIP

Sajmir Çili
Enderr E Gjalle
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Enderr E Gjalle" kënduar nga Sajmir Çili.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponimin dhe orkestrimin e mori përsipër vetë artisti, teksa autore e tekstit është Suela Kalaja.