Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sali Imeri - Lumturi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Jam i cmendur mbas teje zemra po me qan kur sje afer meje
Te lutem zemer me jep leje, qe te dua ty per jete..
Kur me ske me vuajt kur edin se je me mua, ti je dashuria im me fal cdo dite gëzime

Boten time une ty ta fala, dashurine une kurr se ndala
Lumturi.. Lumturi une do te fal
Sali Imeri
Publikimi: 20/02/2019
Muzika: Sali Imeri
Teksti: Sali Imeri


Sali Imeri - Lumturi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lumturi".
3. Video është e këngës "Lumturi", por nuk këndohet nga Sali Imeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sali Imeri:


Komente 0