TEKSTESHQIP

Salih Krasniqi & Armend Shala
Ndahen Shoket
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ndahen Shoket" kënduar nga Salih Krasniqi & Armend Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.