Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sami Jakupi - Nuk Kam Faj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

2x:
Lotet rrjedhin si burim
e sa shume te deshta ty
ndoshta ndonjehere do te mendohesh
sa te deshta, ti m'tradhtove
ndoshta ndonjehere do te mendohesh
sa te deshta, ti m'tradhtove

REF.:
Nuk kam faj nuk kam faj
une prej teje se jam da
nuk kam faj nuk kam faj
se ti s'je si me pare


Ky tekst u dërgua nga sami jakupiSami Jakupi
Publikimi: 25/08/2009


Sami Jakupi - Nuk Kam Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Kam Faj".
3. Video është e këngës "Nuk Kam Faj", por nuk këndohet nga Sami Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sami Jakupi:


Komente 0