Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sami Jakupi - Aman Aman Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Ishim të pa nadar në një jet rinore
Vdekja jote e rand mu më shkatrrojee

ref x2
Aman aman jaman Të lutem aman
Nga dashnorja ime ti mos me na nda
Aman aman jaman jaman jaman të lutem aman
Nga dashnorja ime ti mos me na nda

Më kujtohen sisa qaste kur ishim ne dy
Nuk më mbet asgjë veq fotografi

ref x2
Aman aman jaman Të lutem aman
Nga dashnorja ime ti mos me na nda
Aman aman jaman jaman jaman të lutem aman
Nga dashnorja ime ti mos me na nda

Amannnnnnnnn amannnnnnn
eeeeeeee amannn amannn eeeeeeeee

Vin pranverat lulet me er
me mall e me zemer te kujtoj
qdo her

ref x2
Aman aman jaman Të lutem aman
Nga dashnorja ime ti mos me na nda
Aman aman jaman jaman jaman të lutem aman
Nga dashnorja ime ti mos me na nda


Ky tekst u dërgua nga Elvis Jakupi   samia


Nuk kemi video për këtë këngë.


Sami Jakupi
Publikimi: 25/11/2012


Sami Jakupi - Aman Aman
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aman Aman".
3. Video është e këngës "Aman Aman", por nuk këndohet nga Sami Jakupi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sami Jakupi:


Komente 0