Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samir Shehu - Maturanti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Maturanti te nesermen e trazon
Nuk din te urren veç dashuron

Vetem njehere njeriu lind
Vetem nje jete e jeton
Vetem njehere vertet dashuron
Dhe vetem vetem njehere maturon

Neser mund te behesh
Mjek apo avokat
Mund te behesh artist
Apo me zanat
Neser mund te behesh
Ti edhe president
Por maturant
Vetem njehere ne jete

Ref...
Maturanti ylli qe vetem shendrit
Maturanti dhe naten e ben dite
Maturanti te nesermen e trazon
Nuk din te urren veç dashuron

Vetem njehere njeriu lind
Vetem nje jete e jeton
Vetem njehere vertet dashuron
Dhe vetem vetem njehere maturon

Neser mund te behesh
Mjek apo avokat
Mund te behesh artist
Apo me zanat
Neser mund te behesh
Ti edhe president
Por maturant
Vetem njehere ne jete

Ref...x2
Maturanti ylli qe vetem shendrit
Maturanti dhe naten e ben dite
Maturanti te nesermen e trazon
Nuk din te urren veç dashuron

NUK DIN TE URREN VEC DASHURON...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberSamir Shehu
Publikimi: 11/05/2009


Samir Shehu - Maturanti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturanti".
3. Video është e këngës "Maturanti", por nuk këndohet nga Samir Shehu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Samir Shehu:


Komente 0