Më mbaj mend (për 1 muaj)

Samir Shehu - Dashuria Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dashuria si rrufe
Shkon si zogu fluturim x2

S'me merr gjumi jam hutu
Du me ti pa dy syt e shkru x2

Dashuria bjerka zjarr
Ti s'me njeh se din kush jam x2

Ti s'me din hallin tim
Te ta them guxim nuk kam x2

Floket e tua si burim
Shko ti zogo fluturim x2

Ja tregova hallin tim
Une i mjeri s'kam durim x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiberSamir Shehu
Publikimi: 28/02/2010


Samir Shehu - Dashuria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria".
3. Video është e këngës "Dashuria", por nuk këndohet nga Samir Shehu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Samir Shehu:


Komente 0