Më mbaj mend (për 1 muaj)


Samuela Bixi - Te Du

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Du".
3. Video është e këngës "Te Du", por nuk këndohet nga Samuela Bixi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Samuela Bixi - Te Du  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/10/2020

2020-10-12T18:00:18+00:00


"Te Du" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Samuela Bixi.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Samuela Bixi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shqip Nb. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Verse 1 ! :

Ti gjdo nat t'rroket ne endrra T'mia nuk te kam pran me mbyti Vetmiaa
Kjo nat shum e ftoft shum kam derdhur lot kthehu t'llutem shpirt pa ty z'durroj dot !

Ti gjdo nat t'rroket ne endrra T'mia nuk te kam pran me mbyti Vetmiaa
Kjo nat shum e ftoft shum kam derdhur lot kthehu t'llutem shpirt pa ty z'durroj dot !

Refreni ! :

Te du gjdo dit e gjdo nat
Te du edhe pse je larg
Te du pa kufi Dashnia esht un dhe Tii !

Te du gjdo dit e gjdo nat
Te du edhe pse je larg
Te du pa kufi Dashnia esht un dhe Tii !

Verse 2 ! :

Malgres les rumeurs j'ai toujour ecoute mon coeur c'est toi et moi pour la vie rien a foutre des moqueurs dans la joie ou la peur dans la haine ou le bonheur on surmontra tout les obstacles sans connaitre le malheur . Y'a pas d'amour sans soufrance Y'a pas de soleil en ton absence . C'est la plui c'est l'orage c'est les ennuis (les ennuis !) . Ton beau visage vient bercet toutes mes nuits . A croire que le bonheur n'est que chez les autres . On voudrais ne plus tomber mais a chaque fois on ce vautre (on ce vautre !) . L'amour existe alors pourquoi pas le notre (pas le notre !) A qui la faute si tout va de travers (de travers !) . Je T'aime autant qu'il y a de grain de sable dans le desert (dans le desert !) . Inutile de dire que sans toi je deserpère . Que pour toi je respire et si je te pert je connais rien de pire RIEN DE PIRE ! MON AMOUR MOON AAMOOOUUURR !

Refreni ! :

Te du gjdo dit e gjdo nat
Te du edhe pse je larg
Te du pa kufi Dashnia esht un dhe Tii !

Te du gjdo dit e gjdo nat
Te du edhe pse je larg
Te du pa kufi Dashnia esht un dhe Tii !

Te du gjdo dit e gjdo nat
Te du edhe pse je larg
Te du pa kufi Dashnia esht un dhe Tiiiiii !Më Shumë Këngë Nga Samuela Bixi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet