Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sanie - Ku Je Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


REF. x2:
Ku je Ku je, like a star je ti,
Dje me mu sot me tjetren kohen pe kalon ti,
Po mendoj per ty, po ti zemren ma ki thy,
Ende like a star je ti

Like a star ti je, like stars jem ne,
Kur t'jesh me mua, askush tjeter nuk me pelqen,
Kur t'jesh me mua jam e gzuar po ti, e prishe krejt me tradhtin..
Kur isha me ty zemra me bajke mu boom boom boom,
Buzet e tu, synt e tu, ishin bukur shum,
Shkove m'harrove po t'kujtoj, po ti, per tjetern u vendose..
Emrin ta ndegjoj krejt momentit i kujtoj,
Per mur shoqni dashi, per ty vetem loj,
Tash po t'pys qka po te dokna un ty, qe qeshtu me lendove,
Tash po t'pys ku je ti a me cilen je,
Un te deshta po kuptoj qe ti zemer ske,
Tash hup shko, se ty nuk du me t'pa.. i vdekur je per mua !

REF. x2:
Ku je Ku je, like a star je ti,
Dje me mu sot me tjetren kohen pe kalon ti,
Po mendoj per ty, po ti zemren ma ki thy,
Ende like a star je ti

Kujtoje diten e par, kur ne dy u pam,
Kur se harroj se qat dit zemren ma ki marr,
Un deshta me ty, jo me tjeter po ti, i humbe krejt harroje,
Un e di qe tash ti je te ndegjuar ket keng,
Qe osht per ty, vetem ty, e tjeter askend,
Dej sot mendoj per ty, po ti baby me tjetra u lazdrove,
Kemi mujt mu kan si Bonny dhe Clyde yeah,
Kemi mujt mu kan qift hot dhe nice yeah,
Enderrova shum, u pendova po tii, vazhdove jeten tende,
Baby ndegjom, nashti ti i kujton.. fjalet e mia edhe kurr ma si harron,
Ma si mu nuk gjen po tash baby middlefinger up harroje !

REF.:
Ku je Ku je, like a star je ti,
Dje me mu sot me tjetren kohen pe kalon ti,
Po mendoj per ty, po ti zemren ma ki thy,
Ende like a star je ti
Sanie
Publikimi: 07/09/2012


Sanie - Ku Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je".
3. Video është e këngës "Ku Je", por nuk këndohet nga Sanie.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sanie:


Komente 0