TEKSTESHQIP

Sara Abiti
Me Unazë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Unazë" kënduar nga Sara Abiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç është bërë traditë në showbizin shqiptar, projekti është paraqitur tek ne i realizuar këndshëm edhe me një videoklip muzikor, produksioni i të cilit u krijua nga A Films. Ky videoklip u publikua më 25 Janar 2023. Për vijën melodike dhe për tekstin u kujdes Kreshnik Avdiu, teksa autor i orkestrimit është Artan Mezini (Arti Rec).