A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Vëllain dhe Motrën

Vellezerit E Mije

I kam dy vellezer,
Jane shume te bukur,
Kur jam bashk me ta,
Ndihem sikur flutur,
Fjalet kur ia degjoj,
Nuk i'a mohoi,
Kur flasin ata te dy,
Une hesht dhe i degjoj,
Kur ata debatojne,
Une lendohem shume,
Ata pendohen perseri
Kerkojne te falur me qetsi.

- poem written by Sara Keqa


- Submitted by Sara Keqa -

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019