A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Vëllain dhe Motrën

Motra Ime E Dashur

Motra ime e vogel,
Eshte shume kurreshatre,
Per ti mesuar shkronjat,
Pa hyre ne abetare,
Gjithe diten rrine,
Me libra ne duar,
Dhe me pyet muan,
Kur vjen dita,
Ne shkolle per te shkuar.

- poem written by Sara Keqa


- Submitted by Sara Keqa -

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019