TEKSTESHQIP

Saranda Krasniqi
Motra Do Ta Kallim
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Motra Do Ta Kallim" kënduar nga Saranda Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Produkti muzikor ka ardhur tek ne i ilustruar bukur me një videoklip, i cili u publikua me datë 24 Qershor 2020.