Më mbaj mend (për 1 muaj)

Saranda - Vallja E Burrave Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Naj naj nanaj naj nanananajna na na na na
kur puthen malet me rete dhe shqiponjat fluturojne
atje burrat marrin vallen
jug veri more dor per dore 2x

Edhe nje mije vjet te kisha
ne mes valles do te isha
o lisa qe vallen mbani
si termet dridhet tavani 2x.

Vallja vjen nga rruge e gjate
neper shekuj udhetuar
as eshte thinjur,as eshte plakur
si nuse eshte zbukuruar

Edhe nje mije vjet te kisha
ne mes valles do te isha
o lisa qe vallen mbani
si termet dridhet tavani 2x,
1x burrat

Nga Saranda ne Tropoje Cameri thirra Kosove hena bashke me ju hedh valle drit ju bejne yjet mbi male 2x

Edhe nje mije vjet te kisha
ne mes valles do te isha
o lisa qe vallen mbani
si termet dridhet tavani. 2x


Ky tekst u dërgua nga KristelSaranda
Publikimi: 13/07/2013


Saranda - Vallja E Burrave
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vallja E Burrave".
3. Video është e këngës "Vallja E Burrave", por nuk këndohet nga Saranda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Saranda:


Komente 0