Më mbaj mend (për 1 muaj)

Saranda - Nderi Besa Fisnikeria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ref
Nderi besa fisnikeria
ku ka verës mjerëzia
Nderi besa fisnikeria
ku ka rëne shqipëria (2×)

të shoh ta janë
dhe këtë dynjanë
aman më kam manë
e lum o kush i ka (2×)

Ref
Nderi besa fisnikeria
ku ka verës mjerëzia
Nderi besa fisnikeria
ku ka rëne shqipëria (2×)

a se njeriu
për një nderje jetoj
po nuk fati mbesë
dhe është si punë ballkon (2×)

Ref
Nderi besa fisnikeria
ku ka verës mjerëzia
Nderi besa fisnikeria
ku ka rëne shqipëria (2×)

shqipëtari fisnikë
kaq që në një jetë
fjalë ti peshonë
që kur rash në djell (2×)

Ref
Nderi besa fisnikeria
ku ka verës mjerëzia
Nderi besa fisnikeria
ku ka rëne shqipëria (2×)


Ky tekst u dërgua nga BoresiniSaranda
Publikimi: 13/07/2013


Saranda - Nderi Besa Fisnikeria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nderi Besa Fisnikeria".
3. Video është e këngës "Nderi Besa Fisnikeria", por nuk këndohet nga Saranda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Saranda:


Komente 1