Më mbaj mend (për 1 muaj)

Saranda - Lote Gezimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  12

X2
Dite e bardha , e bardha dite.
Me lot sec mi mbushe syte
Me gezim u mbush shtepia
Lezeti dhe bukuria

Jane lot .......
Erdhi dita te martohesh
X2
Jane lot lot gezimi
Erdhi dita te martohesh
Jane lot lot gezimi
O shpirte te trashegohesh

X2
Prinderit mundohet nje jete
Dhe na rrisin me kimet
Diten e bardhe enderojne
Femijen kur ta martojne

X2
Jane lot lot gezim
Erdhi dita te martohesh
Jane lot lot gezimi
O shpirte te ne trashegohesh

X2
Jane lot lot gezimi
Erdhi dita te martohesh
Jane lot lot gezimi
O shpirte te me trashegohesh

Femijen kur ta martojne


Ky tekst u dërgua nga EmiSaranda
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/08/2013


Saranda - Lote Gezimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lote Gezimi".
3. Video është e këngës "Lote Gezimi", por nuk këndohet nga Saranda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Saranda:


Komente 0