Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Sarentina Cako
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9
Këndon kryesisht: pop

Sarentina Cako është këngëtare. Ajo u eliminua nga "Star Akademi", por publikut iu ngulit ne mendje qe prej fillimit, jo vetem me zerin e saj, por dhe me sjelljen si "diva" prej te ciles dhe neve na beri per vete. Duke qene se prej vitesh na mbyten talentet e verteta dhe vajzat e mira, skenes shqiptare i nevojitet dicka ndryshe, dikush qe t'i thote gjerat sic jane, qofte dhe pa e kuptuar se po e ben kete. Sara eshte perfekte dhe ne mezi presim te dime se cila do jete levizja e saj e ardhshme!

Në vitin 2010, Sarentina Cako merr pjesë në Star Academy Albania 5.

Në Qershor 2011, Sarentina Cako merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Me Thoni Cfare Eshte Dashuria".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrëse në

Star Academy AlbaniaKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet