Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sean Paul - Sexy Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


im so buff, im hot n im tuff
i drive a saxo, its realli fast, i present d show like da cast
im heavi n kool

drivin down d road in ma sr mode got
my saxo 1.3 u aint gona catch me

im d only rap bi*ch in da town,
im d ganger of d sound, i smile
den i frown, i dnt wear a crown,
i am a king, ping ping,
im a king, ping ping

rokin d mike, like a spike, d needle is broke
its gun down, down down

im a strong gurl, i dnt need love,
i dont need kiss, hug
i need a car, a fast 1,
if ur in2 lovin im in2 huggin

so rev up ya engine n bring it on!Nuk kemi video për këtë këngë.


Sean Paul
Publikimi: 01/01/2007


Sean Paul - Sexy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sexy".
3. Video është e këngës "Sexy", por nuk këndohet nga Sean Paul.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sean Paul:


Komente 0