Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sejlan - Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Te shijoj pak nga pak ,
sme mjafton mua vetem nje nat,
ti e din qe kerkoj un,
me shum me shum,
zemren time ti e kej,
se te njo e shum mire me njeh,
ne mes nesh nuk ka kufi e di edi.

REF:
Sonte ri me mue
ti ndjej buzet e tua
sepse neser mund te jeeet
shum vooon
Sonte jam e vetem
ti dot vish patjeter
afshin vetem ti ma zgjon
ma zgjooooon

Sdo te knaqem vec me pak
dashuria po me vlon ne gjak
une jotja tani jam
vec ty te kam
zemren time ti e kej
se te njo e shum mire me njeh
ne mes nesh nuk ka kufi e di edi

REF:
Sonte ri me mue
ti ndjej buzet e tua
sepse neser mund te jeeet
shum vooon
Sonte jam e vetem
ti dot vish pa tjeter
afshin vetem ti ma zgjon
ma zgjooooon(2)


Ky tekst u dërgua nga Dido


Nuk kemi video për këtë këngë.


Sejlan
Publikimi: 01/11/2007
Festivali: Nota Fest 2007


Sejlan - Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte".
3. Video është e këngës "Sonte", por nuk këndohet nga Sejlan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Sejlan:


Komente 0